مدیریت موسسه
مدیریت موسسهانصار الحسین علیه السلام

خوش آمدید

پیام مدیر عامل

محبت و نیکوکاری از جمله  عنایت و بخشش خاص الهی است  که در قلب مومنان جای گرفته است که با اتکاء بر این موهبت الهی، جامعه ای پر از خیر و برکت و آرامش را شاهد خواهیم بود.  این موسسه در تمام این سال های فعالیت به لطف خداوند متعال و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و حمایت خیرین گرامی برای نشر و گسترش فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام و حمایت از خانواده های آسیب پذیر اهتمام داشته است.  بی شک با عنایت خدای تعالی و اهل بیت علیهم السلام و با همت هر چه بیشتر این مسیر را با سربلندی سپری خواهیم کرد.
Image

مجموعه

فعالیت های ما

مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) مجموعه ای را بنا کرده تا بتواند از مجموعه درآمد آن ها، به یاری بیش تر ناتوانان و نیازمندان بپردازد.
در زیر خدماتی را که مؤسسه انصارالحسین(علیه السّلام) برای انجام آن ها اهتمام داشته است را مشاهده می کنید. تمامی درآمد حاصل از این بخش ها، صرف امور خیریه می شود. اما این بخش ها و کارهایی که انجام شده و می شود، تنها و تنها بخشی از آینده ی انصارالحسینی است که به زودی شاهد آن خواهید بود.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

بیانیه ماموریت

اهداف اصلی ما

انصارالحسین(علیه السّلام)، مجموعه ای است که از انگیزه والای خدمت به همنوع سرچشمه گرفته و توجه خود را معطوف به «ترویج فرهنگ قرآن کریم»، «شعائر اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السّلام)»، «تحکیم و توانمندسازی نهاد خانواده» و «فعّآلیت های خیرخواهانه» در سطح کشور و خارج از آن کرده است و در حوزه های مختلف درباره این امر، سالیانی است که فعّال است. حمایت همه جانبه از خانواده های نیازمند، تحت پوشش قرار دادن آنان  و رسیدگی به امور درمانی ایتام و افراد بی بضاعت، در راس چهارچوب های این مجموعه قرار گرفته است.
قرآن کریم و اهل بیت(علیهم السّلام)
ترویج فرهنگ قرآن کریم و شعائر اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السّلام)
فعّآلیت های خیرخواهانه
حمایت از خانواده های نیازمند و رسیدگی به امور درمانی ایتام و...
توانمندسازی نهاد خانواده
کمک و حمایت از تشکیل، تحکیم و تعالی سازی نهاد خانواده

برندها

زیر مجموعه های ما

حسینیه
درمانگاه
آموزشگاه
مهد و پیش دبستانی
تالار
کترینگ
خیریه
صندوق
حدیث رمضان
خیمه گاه
کتابخانه
انتشارات