اخبار

سایت عینک سازی انصار فعال شد خرید آنلاین عینک از طریق سایت عینک سازی انصار

سایت عینک سازی انصار فعال شد

خرید آنلاین عینک از طریق سایت عینک سازی انصار

دیگر نیاز نیست بیماران برای دریافت عینک مورد نیاز خود به مکانی دیگر مراجعه کنند چراکه فعالیت سایت عینک سازی انصار به نشانی ansaroptic.com آغاز شد تا افراد به راحتی بتوانند عینک مورد نیاز خود را به صورت آنلاین دریافت کنند.

به گزارش روابط‌عمومی درمانگاه انصار، یکی از اکسسوری‌‌هایی که در فریم‌ها و مدل‌های متنوع وجود دارد و به وسیله آن می‌توان دنیا را زیباتر و شفاف‌تر دید، عینک است؛ درواقع می‌توان گفت عینک‌ها یکی از اکسسوری‌های لازم برای هر شخصی بوده، پس می توان گفت این کالا میزان تقاضای بالایی دارد.

در این میان عینک سازی انصار در این زمینه ورود کرده تا بیماران راحت‌تر یا با حضور در درمانگاه انصار یا به صورت آنلاین پس از معاینه عینک مربوط و لازم خود را دریافت کنند.

عینک از سالیان دور مورد استفاده قرار می‌گرفته و به اشکال مختلفی وجود داشته است به این شکل که در گذشته قالب عینک‌ها از اروپا وارد ایران می‌‌شد که شماره‌گذاری آن‌ها با خطا همراه بوده است که به همین دلیل رفته رفته این حرفه مورد استقبال ایرانیان قرار گرفت و آن‌ها توانستند مهارت‌های لازم برای ساخت عینک را به دست آورند. خوشبختانه در ایران کلاس‌های آموزشی برای یادگیری این حرفه برگزار شد و در این کلاس‌ها طرز ساخت عینک، شماره عینک، عدسی تراشی و… به افراد داوطلب آموزش داده می‌‌شد.

گفتنی است، فعالیت در کسب وکارهای مرتبط با ساخت عینک برخلاف ظاهر ساده و موجهی که دارد بسیار گسترده است و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد؛ از واسطه‌های مختلف گرفته تا واردکنندگان عدسی و فریم تا فروشندگان خرد و بنکداران به کار مشغول هستند اما خوشبختانه توانسته‌ایم موفق عمل کنیم که در این زمینه عینک سازی انصار برای بهبود حال شهروندان و بیماران به صورت آنلاین خدمات خود را ارائه می‌دهد.

در صورتی که قصد خرید عینک از عینک سازی انصار را دارید می‌توانید با  ورود به سایت عینک سازی انصار به نشانی. ansaroptic.com به صورت آنلاین خدمات دریافت کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می‌توانید با شماره 35015000 و 0991101559 در ارتباط باشید.

 

 

آغار خدمات كلينيك دندانپزشكی انصار در وضعيت سفيد كرونا

آغار خدمات كلينيك دندانپزشكی انصار

مسئول فنی دندانپزشکی درمانگاه انصار از آغاز خدمات كلينيك دندانپزشكی انصار خبر داد و گفت: درواقع خدمات کلینیک در راستای بهبود وضعیت و رفاه حال شهروندان است.

به گزارش روابط عمومی درمانگاه انصار، دکترعبدالصاحب واصلی، مسئول فنی دندانپزشكی درمانگاه انصار در گفت و گو با خبرنگار ما از آغاز خدمات كلينيك دندانپزشكی انصار بعد از فروكش‌ شدن بحران كرونا در كشور خبر داد و اظهارکرد: از آنجايي كه درمان‌های دندانپزشكی در دوران كرونا ريسك انتقال بيماری به  بيماران، پزشكان و ساير پرسنل  را افزايش می دهد و طبق دستور وزارت بهداشت و درمان  كلينيك‌ها مطب‌های دندانپزشكی  تعطیل کردن، در این راستا كلينيك دندانپزشكی انصار نيز در اين مدت برای جلوگيری از انتقال اين ويروس منحوس تنها در موارد اوژانسی آماده ارائه خدمت به بيماران بودند و ساير درمان‌هايی كه ضرورتی برای دريافت آن موجود نبود به زمان بعد موكول می‌شدند.

وی با اشاره به اهمیت مراقبت و پیشگیری از ابتلا به کرونا، گفت: در حال حاضر با كمتر شدن  اين بيماری  و باتوجه به واكسن زدن تمای پزشكان، پرسنل و بيماران و همچنین با اعلام وضعيت سفيد وزارت بهداشت و درمان، كلينيك دندانپزشكی انصار آماده ارائه كليه خدمات دندانپزشكی ازجمله ايمپلنت، ارتودنسی، زيبايی و عصب كشی است.

دكتر واصلی همچنين  پروتكل‌های بهداشتی  كلينيك دندانپزشكی كه به شرح زیر اعلام کردند.

_ استريل کردن  تمامی ‌تجهيزات و ضدعفونی كردن تمام سطوح با قوی ترين مواد ضدعفونی كننده مخصوص محيط درمان

_استفاده از ماسك  سه لايه يا دولايه و درمواقع ضروری  N95  و شيلدهای پزشكی استفاده  مي‌شود

_تمای يونيت‌های دندانپزشكی از كاورهای يك بار مصرف استفاده می‌كنند

وی بيان كرد: كلينيك دندانپزشكی انصار  تمام موارد ذكر شده به انضمام ساير اصول بهداشتی و استرليزايون را عايت كرده  و احتمال انتقال هر نوع بيماری را به حداقل مي‌رساند .

درمان رایگان بیش از 500 هزار کودک کار و خانواده آنها در درمانگاه انصار

درمان کودکان کار و خانواده آنها

چگونه می‌توان از کودکان کار و کودکان خیابانی حمایت کرد؟ این سوالی است که همیشه با دیدن این کودکان معصوم در خیابان‌ها به ذهن‌مان خطور می‌کند. در این راستا خیریه انصار برای درمان رایگان آنها و خانواده‌هایشان اقدام کرده است و تاکنون بیش از 500 هزار بیمار را درمان کرده است.

 به گزارش روابط عمومی خیریه انصار، با دست‌هایی کوچک و چهره‌ای خسته به چشمانت نگاه می‌کنند تا شاید دلت به رحم بیاید و کمکی هرچند کوچک را از تو دریافت کنند، کودکانی که به جای کودکی کردن با سختی‌های روزگار دست‌وپنجه نرم می‌کنند تا بتوانند روز خود را به شب برسانند.

آن‌ها کودکی خود را در پس ناگواری‌های تلخ گم کرده‌اند تا در ازای آن لقمه نانی با مشقت به دست آورند. سایه سنگین مشکلات اقتصادی بیشتر از همه کمرشان را خم کرده و آن‌ها را به سمت آینده‌ای نامعلوم و مبهم می‌کشاند.

کودکان کار کودکانی هستند که بالاجبار مجبورند برای کسب درآمد خانواده یا دیگر افراد به انجام شغل‌هایی بپردازند که سلامت جسمانی، روانی و حقوق اجتماعی آن‌ها را تهدید می‌کند.

مطمئناً همه ما در خیابان‌ها و پشت چراغ قرمز کودکانی را دیده‌ایم که با دست و صورتی افتاب سوخته و برخی از آنها با کوله پشتی هایی برروی دوش کارهایی مثل تمیز کردن ماشین ها، فروختن اسباب بازی، فال و گل، اسفند دود کردن و … مشغول هستند و دائم می گویند آقا، خانم تو رو خدا برای همسرتان گل یا فال بخرید.

همچنین برخی دیگر در متروها، اتوبوس‌ها، گوشه کنار خیابان‌ها، آدامس، روزنامه، سیگار و.. می فروشند. این کودکان، کودکی خود را در خیابان‌ها و با برخورد با آدم‌های مختلف سپری می کنند. آنها به جای اینکه به مدرسه بروند در خیابان ها به دنبال به دست آوردن پولی ناچیز هستند و شاید در اینجا بتوان مفهوم علم بهتر است یا ثروت را بهتر دریابیم!

کودکان مهم ترین بخش جامعه را تشکیل می‌دهند و توجه به آنان از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است.

در راستای ارتقای سلامت جسمی کودکان کار، خیریه انصار برای 5 و 90 هزار و 111 بیمار کودک کار و خانواده آنها درمان رایگان در بخش‌های تصویربرداری، کلینیک، دندانپزشکی، آزمایشگاه، ارتوپدی فنی، فیزیوتراپی انجام داد.

گفتنی است، از سال 1393 تا 1400 خیریه انصار برای درمان رایگان بیماران کودک کار و خانواده آنها به شرکت دپوینت، خیریه آبشار عاطفه‌ها، خیریه مهر پروین، خیریه علی بن ابیطالب، خیریه فارس المومنین، خیریه توانفا، خیریه مهر الرضا، خیریه محبین الزینب، خیریه کوثر احمد(ص)، خیریه فاطمه زهرا(س)، سازمان حمایت از کودکان کار و خیریه آل طه کمک کرده است.

برای شرکت در این مهرورزی و کمک به این اقشار آسیب پذیر می توانید کمک خود را به شماره حساب 6037991899519981 واریز کنید.

 

 

 

 

 

تخفیف 70 درصدی دندانپزشکی انصار

به مناسبت دهه ولایت و امامت، دندانپزشکی انصار به نشانی خیابان ری، ابتدای اتوبان محلاتی خدمات خود را به شهروندان تا 70 درصد تخفیف از 20 تا 26 تیرماه 1401 ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی درمانگاه انصار، طرح تخفیف دندانپزشکی شامل خدماتی از جمله جرم گیری دندان با 50 درصد تخفیف، کشیدن دندان با 20 درصد تخفیف، عصب کشی دندان‌های شیری کودکان با 20 درصد تخفیف، ترمیم دندان‌های شیری کودکان با 20 درصد تخفیف است.

گفتنی است، به مناسب فرارسیدن عید بزرگ غدیر خم، ویزیت دندانپزشک متخصص و عمومی رایگان است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 0213515555 و  09035111001 تماس حاصل فرمایید.

طرح تخفیف به مناسبت دهه ولایت

 به مناسبت دهه ولایت و امامت، دندانپزشکی و ماموگرافی انصار به نشانی خیابان ری، ابتدای اتوبان محلاتی خدمات خود را به شهروندان تا70 درصد تخفیف از 20 تا 26 تیرماه 1401 ارائه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی درمانگاه انصار، طرح تخفیف دندانپزشکی شامل خدماتی از جمله جرم گیری دندان با 50 درصد تخفیف، کشیدن دندان با 20 درصد تخفیف، عصب کشی دندان‌های شیری کودکان با 20 درصد تخفیف، ترمیم دندان‌های شیری کودکان با 20 درصد تخفیف است.

گفتنی است، به مناسب فرارسیدن عید بزرگ غدیرخم، ویزیت دندانپزشک متخصص و عمومی رایگان است.

همچنین ماموگرافی انصار نیز با تخفیف 30 درصدی به شهروندان ارائه می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 0213515555 و 09035111001 تماس حاصل فرمایید.

 

Image

آدرس

تهران - ابتدای اتوبان محلاتی -
بعد از پل ری - پلاک ۳۶۲

تماس با ما

۰۲۱-۳۵۰۱۵۰۰۰
logo-samandehi
تمامی حقوق اين سايت متعلق به موسسه خيريه انصار الحسین (ع) می باشد. (طراح سايت : AnsarICT)