اخبار

کلاس تابستانه انصار

کلاس‌های تابستانه انصار آغاز شد

 فصل تابستان فصل تعطیلی مدارس و اوقات فراغت دانش‌آموزان، فرصت بسیار خوبی برای است که آنها در کلاس‌های غیردرسی و مورد علاقه خود شرکت کنند. شرکت در کلاس‌های تابستانه برای کودکان و نوجوانان مفید است و سبب افزایش موفقیت، پرورش خلاقیت و استعدادهای آنها می‌شود در این راستا آموزشگاه انصار با برنامه‌های متنوع و مهارت‌آموزی و با استفاده از اساتید مجرب میزبان شما است.

به گزارش روابط‌عمومی آموزشگاه انصار، روزهای گرم تابستان که کودکان و نوجوانان، مدرسه را تمام کرده و دنبال سپری کردن اوقات فراغت خود هستند، یکی از بهترین اوقات برای فرستادن آنها به کلاس و ارتقا مهارت‌های آنان است. در این دوران اگر کودکان کامل در خانه بمانند، دچار بی حوصلگی، تنبلی و افزایش وزن می‌شوند. شرکت در کلاس‌های تابستانی  و شرکت در کارگروهی سبب افزایش مهارت‌های حرکتی و توانمند شدن جسم آنها می‌شود.

در حقیقت کودکان و نوجوانان به دلیل برنامه سال تحصیلی نمی‌توانند زمان زیادی را صرف امور غیردرسی کنند و به این خاطر است که تابستان بهترین زمان برای مهارت آموزی است.

اهمیت سه ماهه تابستان بسیار زیاد است چراکه این 90 روز می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای فرزندانمان باشد؛ درواقع کلاس‌های تابستانی اگر به خوبی انتخاب شوند و دانش‌آموز با عشق و علاقه از آن‌ها استقابل کند، فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت، یادگیری و لذت بردن از طول تابستان هستند.

این در حالی است که همزمان با فصل گرم تابستان و آغاز تعطیلی مدارس، آموزشگاه انصار در تمام عرصه‌ها ورود کرده و برنامه‌های متنوعی برای همه ( کودکان تا بزرگسالان) دارد.

کلاس‌های انصار شامل سبک زندگی اسلامی برگرفته از مفاهیم نهج ابلاغه، روخوانی قرآن، تجوید قرآن، صوت و لحن، حفظ قرآن، کلاس قرآن (خردسالان)، آموزش طراحی و نقاشی، مکالمه زبان عربی، مکالمه زبان انگلیسی، خیاطی، طراحی دوخت، قالی بافی و گلیم بافی و دیگر کلاس‌های هنری و فرهنگی است.

نکته مهم این است که در خصوص آموزش خیاطی و طراحی دوخت، قالیبافی و گلیم مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای ارائه می‌شود.

اهداف پیش رو کلاس‌های تابستانه آموزشگاه انصار به شرح ذیل است:

1- یادگیری موثرتر، تقویت قدرت یادگیری

2- استفاده از وسایل کمک آموزشی مانند فیلم و کارتون در راستای یادگیری زبان انگلیسی و عربی

3- تمرکز بر مهارت لازم

4- شناسایی ورشد نیروهای مستعد نوجوان به جهت بهره‌گیری و کاربرد صحیح توانمندی‌ها واستعدادهای آنان در طول سال تحصیلی 

5- افزایش حضوردانش آموزان در عرصه‌های زندگی اجتماعی و بالابردن سطح اطلاعات آنان نسبت به مسائل مختلف از طریق حضور ومشارکت فعال

6- ارتقا آگاهی و بینش دانش آموزان ازطریق آموزش‌های علمی، فرهنگی هنری و... با در نظرگرفتن اهداف یادشده

ثبت نام آموزشگاه روزهای شنبه، دوشنبه و پنج نشبه از ساعت 8 تا 14 به آدرس ابتدای اتوبان شهید محلاتی، موسسه انصار الحسین، طبقه 4، آموزشگاه انصار است.

برای اطلاع از جزئیات کلاس‌های تابستانه انصار و نرخ هزینه‌ها می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.

 

 

 

ثبت نام پیش دبستانی انصار آغاز شد

مدیر مهدکودک و پیش دبستانی انصار از آغاز ثبت نام پیش دبستانی انصار خبر داد.

فرشته باقری، مدیر مهدکودک و پیش دبستانی انصار در گفت و گو با روابط عمومی موسسه خیریه انصار الحسین علیه السلام با بیان اینکه ثبت نام پیش دبستانی انصار برای دختران و پسران آغاز شد، اظهارکرد: آموزش‌های پیش دبستانی شامل مفاهیم علوم، مفاهیم زبان آموزشی، سفال گری، ریاضی، قرآن، نقاشی و کاردستی است.

وی با بیان اینکه البته آموزش‌هایی از جمله زبان انگلیسی، ژیمناستیک به صورت کلاس فوق العاده با هزینه جداگانه ارائه خواهد شد، گفت: کلاس‌های پیش دبستانی از شنبه تا چهارشنبه خواهد بود.

مدیر مهدکودک و پیش دبستانی انصار بیان کرد: کلاس‌ها همزمان با آغاز سال تحصیلی از اول مهر از 8 صبح تا 12 ظهر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ظرفیت ثبت نام 40 نفر بوده و هزینه آن 8 میلیون تومان است، افزود: کلاس دختران و پسران به صورت جداگانه برگزار می‌شود.

باقری با اشاره به اینکه اساتید و معلمان آموزشی از افراد مجرب و معلمان آموزش و پرورش هستند، اظهارکرد: امیدواریم بتوانیم در راستای آموزش و افزایش علم آموزی گام موثر برداریم.

Image

آدرس

تهران - ابتدای اتوبان محلاتی -
بعد از پل ری - پلاک ۳۶۲

تماس با ما

۰۲۱-۳۵۰۱۵۰۰۰
logo-samandehi
تمامی حقوق اين سايت متعلق به موسسه خيريه انصار الحسین (ع) می باشد. (طراح سايت : AnsarICT)